Polacy znów zwycięzcami Wyborów Miss i Mistera Transportu 2010W lipcu już po raz si&oa

konkurs Miss i Mister Transportu 2010

W lipcu już po raz siódmy wybrano laureatów w konkursie Miss i Mister Transportu 2010.

Konkurs organizowany jest przez operatora giełdy transportowej TRANS. Natalie/a z firmy Log Mag oraz Michał K z firmy Alfa-Sped, zwycięzcy lipca z pewnością zdążą jeszcze wypróbować pakiet plażowy, który jest nagrodą miesiąca.

Deska funboardowa, koc plażowy, ręczniki plażowe, frisbee oraz torba termiczna przydadzą się nie tylko na hiszpańskich plażach, ale i nad rodzimym Bałtykiem.

Miss Lipca – Natalia z firmy Log Mag jest otwartą i uśmiechniętą spedytorką. Głosujących urzekła swoim pozytywnym podejściem do życia i optymizmem – „Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni” – deklaruje. Dla Natalii ważni są wspierający ją przyjaciele – obecni także na jednym ze zdjęć umieszczonym w serwisie.

Michał K- Mister Transportu Lipca 2010 pracuje w firmie Alfa-Sped s.j., a w czasie wolnym zajmuje się produkcją muzyki. Zdjęcie roześmianego spedytora z gitarą w ręku spowodowało lawinę pozytywnych ocen i komentarzy internautek.

Przypominamy:

Na sześciu szczęśliwców – trzy Miss oraz trzech Misterów Transportu, czeka niezapomniana zabawa i komfortowy odpoczynek w czterogwiazdkowym hotelu na hiszpańskiej Ibizie.

W konkursie może wziąć udział każdy pracownik branży TSL, który zarejestruje się na stronie internetowej konkursu i doda swoje zdjęcie. Można również zaproponować kandydaturę kolegi lub koleżanki z pracy.

Swoje głosy oddawać mogą wszyscy użytkownicy serwisu poprzez przyznanie kandydatom punktów w skali 1 do 5 jeden raz w miesiącu.

Więcej informacji o wyborach Mistera i Miss Transportu dostępnych jest na stronach: www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu

Źródło: Spedycje.pl

 

 

2 komentarze do “Polacy znów zwycięzcami Wyborów Miss i Mistera Transportu 2010W lipcu już po raz si&oa”

  1. Pingback: indovip slot

  2. Pingback: chain link fence warner robins ga

Dodaj komentarz