Pokażmy się na Instagramie!

  • Rozmawiając o obecność OSK w mediach społecznościowych, nie zapominajmy o Instagramie!
  • Szczególnie o bijących rekordy popularności wśród młodzieży tzw. relacjach.

O tym jak ważne jest tworzenie i publikowanie materiałów w formie relacji na Instagramie mówił autor takich filmów, Mateusz Orpych (OSK Krzysztof z Siemianowic Śląskich), gość programu Porozmawiajmy o Branży. Przede wszystkim nie należy lekceważyć tej formy i wątpić w jej skuteczność ze względu na to, że relacje znikają po 24 godzinach. Jego zdaniem warto potraktować tę formę jako okazję do pokazania, że firma jest aktywna, że pracuje, że stoją za nią rzeczywiści, autentyczni ludzie.

„To nie są tylko zdjęcia pozytywnych kartek z egzaminu, a instruktorzy, którzy pracują. Jeździmy na placu i ja za chwilę wrzucę w relacji bumerang, który będzie trwał 5 sekund. Może wydawać się to śmieszne- kto to w ogóle ogląda, a zasięgi osiągają nawet 1000 wyświetleń. Jedna relacja, która jest dostępna przez 24 godziny. Taka relacja przekłada się moim zdaniem na potencjalnego klienta zdecydowanie mocniej niż Tik Tok, który ma dwa miliony wyświetleń w skali miesiąca. Wszystko tak naprawdę zależy, gdzie ten potencjalny klient może się pojawić”.