PKZ – start! – LIVE Porozmawiajmy o branży 7 kwietnia o 20:30

Featured Video Play Icon

Wprowadzenie Profilu Kierowcy Zawodowego to ogromne wyzwanie dla wszystkich podmiotów branży szkoleniowej i transportowej. Od kierowców zawodowych indywidualnie, poprzez ośrodki szkolenia zajmujące się prowadzeniem szkoleń okresowych oraz kwalifikacji wstępnej, urzędy wojewódzkie i starostwa aż do firm transportowych zatrudniających kierowców.

Sytuacja jest tym bardziej wymagająca, że bieżący czas nie sprzyja wprowadzaniu zmian głęboko reformujących cały segment ważnej dla gospodarki branży. Nowe przepisy podatkowe, powolne wychodzenie z pandemii, ogłoszenie wykonawczych aktów prawnych na ostatnią chwilę, wojna w Ukrainie i wynikające z niej masowe odejścia ukraińskich kierowców z pracy.

W trudnym czasie, firma E-Kierowca, korzystając ze swoich doświadczeń we wdrażaniu systemu do obsługi PKK, opracowuje i wprowadza jako integrator współpracujący z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych oprogramowanie do pełnej obsługi procesu szkolenia, zarówno z punktu widzenia kierowcy, jak i ośrodka szkolenia. W czwartek 07 kwietnia o godzinie 20.30 w programie Porozmawiajmy o Branży przedstawimy nowoczesne rozwiązanie zapewniające komfort pracy w wymagających czasach. Podsumowując: PKZ Na Start!