Wielu egzaminatorów nadzorujących nigdy nie przeprowadziło egzaminu praktycznego - mówi szef Solidarności 80 WORD


- Wiele ośrodków ruchu drogowego w Polsce boryka się z trudną sytuacją finansową a jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest organizacja pracy w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego - uważa Radosław Banaszkiewicz z Solidarności 80 WORD. Jak mówił w programie "Porozmawiajmy o branży",  wielu egzaminatorów nadzorujących nigdy nie przeprowadziło egzaminu praktycznego. - Patologią są wpływy. W WORD są zatrudnieni ludzie tylko i wyłącznie po to, żeby oglądać nagrania egzaminatorów - mówił przedstawiciel związkowców.- Patologie mają różne oblicza. Trzeba je zlikwidować i oddać podmiotowość egzaminatorom. Egzaminatorzy nie mogą być narzędziami do robienia wyniku finansowego. Ich rolą jest dbałość o BRD - podkreślał Banaszkiewicz.

Związek zawodowy Solidarność-80 WORD zrzesza 126 członków z dwunastu WORD w Polsce.
A felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0