Partnerzy firmy e-kierowca spotkali się w Licheniu

spotkanie partnerów firmy e-kierowca

Jak efektywnie pozyskiwać klientów i promować się w sieci? Jak będzie wyglądała rzeczywistość po 4 stycznia 2016 r.? – odpowiedzi m.in. na te pytania poznało ponad 100 partnerów biznesowych firmy e-kierowca podczas konferencji, która odbyła się 16 października w Wielkopolskim Centrum Konferencyjnym w Licheniu Starym.

Spotkanie zostało podzielone na kilka bloków tematycznych. Jako pierwszy swoją prezentację wygłosił Dariusz Piorunkiewicz, specjalista ds. szkoleń i rozwoju firmy e-kierowca. Przedmiotem rozważań prelegenta były nowoczesne metody kształcenia kandydatów na kierowców, których stosowanie daje ośrodkom szkolenia kierowców dużą przewagę nad konkurencją.

Jako drugi wystąpił Grzegorz Blaut, doświadczony praktyk zarządzania, menadżer, trener, coach indywidualny zespołowy i rodzinny. Ekspert starał się przekazać jak ważne jest indywidualne traktowanie klienta przez szkoły jazdy, mówił co należy zrobić, żeby sobie ich zjednać.  Takie postępowanie może w przyszłości zaowocować tym, że kursant zostanie żywą reklamą ośrodka szkolenia kierowców.

Kolejna prelekcja nosiła tytuł „Jak pozyskiwać kursantów przez internet? Praktyczne sposoby budowania opinii ośrodka w internecie”. Dlaczego w dzisiejszym świecie jest to takie ważne?

– Przecież klientami szkół jazdy są coraz częściej osoby, które w zasadzie od urodzenia funkcjonują w „internetowym świecie”. Ba, nie wyobrażają sobie nawet bez tego internetu życia – przekonywała Aleksandra Biernat, autorka prezentacji, specjalistka ds. marketingu internetowego oraz trenerka.

Ostatnią prezentację poprowadzili wspólnie Radosław Biernat, specjalista ds. prawnych, autor stałej rubryki „Przegląd legislacyjny” w „Szkole Jazdy” oraz Paweł Lizurek, menadżer działu handlowego firmy e-kierowca. Tematem, który bardzo szczegółowo omawiali były spodziewane zmiany w przepisach, które mają wejść w życie już 4 stycznia przyszłego roku. Uczestnicy konferencji usłyszeli w jaki sposób będą one miały wpływ na prowadzenie biznesu oraz jak właściciele ośrodków szkolenia kierowców mogą się na nie przygotować.

Konferencję zwieńczyła uroczysta kolacja.

red

 

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.