Już w niedzielę na terenie ODTJ-u w Bolesławcu odbędzie się druga edycja imprezy Bolesławiec Moto Show. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji dla wszystkich fanów motoryzacji.

Tegoroczna edycja Bolesławiec Moto Show rozpocznie się 31 maja o godz. 11. Wtedy to z toru kartingowego umiejscowionego przy ul. Ekonomicznej 2 wystartuje parada motocyklistów. Po ich powrocie (będą przemieszczali się po mieście) rozpoczną się m.in. pokazy stuntu i driftu. Gwiazdami imprezy są: Bartosz Ostałowski (wirtuoz driftu nogami), Maciej Kot (skoczek narciarski i pasjonat rajdów samochodowych), Hubert Raptowny (ewolucje motocyklowe), Wojciech Chuchała (mistrz Polski w rajdach samochodowych), Łukasz Byśkiniewicz (TVN Turbo).


Impreza jest bezpłatna. Uczestnicy będą mogli m.in. skorzystać z symulatorów dachowania, zderzeń, jazdy samochodem sportowym. 


red

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0