W miniony weekend, w nocy z soboty na niedzielę strażnicy miejscy z Olsztyna pojechali interwencję. Kiedy opuścili swój pojazd ten nagle zaczął się staczać do pobliskiej rzeki. fot. youtube.pl  • Do nietypowego zdarzenia doszło w okolicach starego miasta w Olsztynie. Imprezujący w pobliżu ludzie byli mocno zdziwieni kiedy radiowóz wylądował w rzece.


Jak poinformowała asp. Izabela Kołpakowska z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, kierujący nie zabezpieczył prawidłowo auta przez co stoczyło się ono do rzeki. Na szczęście bezwładny radiowóz nie stworzył zagrożenia dla czyjegoś zdrowia lub  życia. Auto za pomocą linki holowniczej wyciągnęła straż pożarna.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny
Krzysztof Ledzion felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0