OIGOSK szkolił się w Łysomicach

VII seminarium szkoleniowe dla branżowców zrzeszonych w Ogólnopolskiej Izba Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców odbyło się w miniony weekend (23-24 października).

Do Hotelu Rubbens w Łysomicach pod Toruniem przyjechało około 50 członków OIOGSK z oddziałów terenowych w Koszalinie, Toruniu, Łodzi, Krakowie, Gdańsku oraz Siedlcach. Tematyka seminarium obejmowała gorące tematy, którymi aktualnie żyją właściciele szkół jazdy i instruktorzy. O relacjach i stopniu zaawansowania procedowania projektu ustawy o kierujących mówił prezes OIGOSK – Roman Stencel. Prezes omówił także efekty kursów dokształcających kierowców wykonujących transport drogowy organizowanych we współpracy z OIGOSK. Kolejnym punktem seminarium była prezentacja dotycząca e-learningu. Rafał Matuszak z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia KIEROWCA.PL przedstawił warunki konieczne do prowadzenia szkoleń za pomocą e-learningu. Duże zainteresowanie wzbudził wykład dr Pawła Małeckiego na temat zmian w ustawnie o podatku od towarów i usług. Jego zdaniem, szkolenie kierowców nie zostanie od 1 stycznia 2011 roku objęte VAT-em. Na koniec Sebastian Paluch (CSK TRANSPORT LOGISTYKA DORADZTWO Szczecin) omówił programy szkoleń odpowiednich kwalifikacji wstępnych oraz szkoleń okresowych kierowców oraz zrelacjonował osobiste odczucia i oceny realizacji szkoleń w warunkach specjalnych kandydatów na kierowców, prezentując zalety i wady miejsc, w których je realizowano: ODTJ Automobilklub Warszawa, ODTJ Bednary, ODTJ DELTA Polska Wieś k. Opola, płyta poślizgowa Choina, CARGO Jaworzno – symulator.

mur

 

3 komentarze do “OIGOSK szkolił się w Łysomicach”

  1. Pingback: Methadone Online shop Germany

  2. Pingback: 웹툰 마스크걸 다시보기

  3. Pingback: ks quik

Dodaj komentarz