OIGOSK: spotkanie integracyjno-szkoleniowe (relacja i foto)

W dniach 2-4 września br. odbyło się spotkanie integracyjno-szkoleniowe Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej OSK.

W spotkaniu uczestniczyło ok. 40 osób w tym 18 członków z OT1 Koszalin, 5 członków z OT2 Toruń, 5 członków z OT3 Łódź oraz jeden członek z OT5 Kraków. Uczestnicy seminarium wzięli udział w multimedialnej prezentacji wybranych przepisów ustawy z o kierujących pojazdami, która w istotny sposób przybliżyła nowe regulacje dotyczące instruktorów, działalności OSK i egzaminowania oraz obowiązków po wejściu ustawy w życie 11 lutego 2012 r.

Oprócz seminarium, branżowcy sprawdzić, jak funkcjonuje symulator dachowania, który udostępnił WORD Szczecin. – Przeżycia i doznania wyniesione z symulatorów na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci – wspomina Roman Stencel, prezes OIGOSK. – Zachęcam do dzielenia się tymi wrażeniami z uczestnikami kursów na prawo jazdy, podkreślając szczególnie potencjalnie tragiczne konsekwencje nie używania pasów bezpieczeństwa czy jazdy po użyciu alkoholu.

– W pełni zrealizowaliśmy zaplanowany atrakcyjny program spotkania – mówi Roman Stencel, prezes OIGOSK. – Smaczne i obfite menu posiłków, miła i uczynna obsługa oraz zachęcająca do

kąpieli słonecznych i wodnych wyśmienita słoneczna pogoda sprawiły, że nikt się nie skarżył, a większość uczestników wyrażała szczere zadowolenie i gratulowała organizatorom udanej imprezy. Ze smutkiem należy jednak zauważyć bardzo „skromną” liczbę uczestników z macierzystego oddziału w Koszalinie liczącego aktualnie 99 członków.

W imieniu zarządu OIGOSK-u przekazujemy podziękowania za wkład w organizację imprezy dla: Cezarego Tkaczyka, dyrektora WORD-u w Szczecinie i byłego członka-założyciela OIGOSK, Eugeniusza Romanowa, dyrektora ZORD-u Koszalin, Agnieszce Mojsiuk z firmy MOJSIUK MOTOR sp. j Stare Bielice, koszalińskiemu koncesjonariuszowi marki PEUGEOT i członkowi wspierającemu OIGOSK za udostępnienie samochodu Peugeot 207 do realizacji jazdy w alkogooglach symulujących upośledzenie zmysłów po użyciu alkoholu.

red

3 komentarze do “OIGOSK: spotkanie integracyjno-szkoleniowe (relacja i foto)”

1. Pingback: หวยออนไลน์

2. Pingback: wikipedia reference