Spotkanie branżowców z całej Polski dobędzie się w dniach 23-24 października w Hotelu RUBBENS w Łysomicach k. Torunia. Chętni mogą zgłaszać się tylko do 10 października.

- Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy wszystkich instruktorów i właścicieli OSK, którzy chcą dowiedzieć się, co dzieje się z Ustawą o kierujących. Będziemy mówić także o podatku od towarów i usług - mówi Roman Stencel, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców.


Tematyka seminarium:


1. Relacja i stopień zaawansowania procedowania projektu ustawy o kierujących pojazdami ( R. Stencel).


2. Uzyskane efekty kursów dokształcających kierowców wykonujących transport drogowy organizowanych we współpracy z OIGOSK ( R. Stencel).


3. Wymiana doświadczeń w realizacji szkoleń okresowych oraz w ramach kwalifikacji wstępnych, dyskusja o opodatkowaniu OSK VAT-em od 01.01.2011.


4. Prezentacja: konieczne warunki do prowadzenia szkoleń za mocą e-lerningu ( przedstawiciele KIEROWCA.PL ).


5. Realizacja, tematyka programów szkoleń okresowych i kwalifikacji wstępnej kierowców wykonujących transport drogowy ( S. Paluch).


6. Realizacja i problematyka szkoleń praktycznych w warunkach specjalnych ( zalety i wady płyt poślizgowych/symulatorów ) - S. Paluch.


Hotel można obejrzeć na stronie: http://www.rubbens.pl/ind.htm.


mur


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0