Ogólnopolska akcja protestacyjna motocyklistów w Warszawie

Nie zgadzamy się, aby motocykle, które posiadają tylko dwa koła, ważą sześciokrotnie mniej od samochodów osobowych oraz zabierają maksymalnie dwie osoby (a nie pięć czy siedem) ponosiły taki sam koszt przejazdu autostradami, jak samochody.

Nie ma motocyklisty, który nie słyszałby o bezsensownych stawkach pobieranych od kierowców jednośladów na autostradach w Polsce. Już niejednokrotnie użytkownicy jednośladów (poprzez protesty) zwracali uwagę zarówno koncesjonariuszy dróg, jak i władz na tę kuriozalną sytuację. Ponieważ jednak poprzednie akcje dały zbyt małe efekty, motocykliści postanowili udać się do stolicy i tam walczyć o obniżenie stawek.

 

Ogólnopolska akcja protestacyjna motocyklistów w Warszawie pod hasłem „Damy wam popalić… gumę” odbędzie się 11 czerwca o godz. 13:00 przy ul. Chałubińskiego 4 przed Ministerstwem Infrastruktury. Zebrani motocykliści złożą na ręce Ministra petycję, w której opisane zostaną wszystkie postulaty. Następnie, po rozwiązaniu Zgromadzenia, około godz. 14:00 jednoślady, każdy osobno i zgodnie z obowiązującymi zasadami ruchu drogowego, przejadą pod Sejm. Tam złożony zostanie list do posłów i senatorów o poparcie postulatów motocyklistów.

 

Więcej na ten temat dowiecie się na stronie: www.motoautostrada.pl. Przyłączcie się i weźcie czynny udział w akcji!

 

 

 mp/motoautostrada.pl

3 komentarze do “Ogólnopolska akcja protestacyjna motocyklistów w Warszawie”

  1. Pingback: pop over to this website

  2. Pingback: my sources

  3. Pingback: harem77

Dodaj komentarz