Zmarł założyciel szczecińskiego ośrodka szkolenia kierowców AUTO TEST. Poinformowała o tym na Facebooku jego córka.
Ta Wigilia była smutnym dniem dla nas wszystkich. Umarł Zenon Grzesik - mój Tata, przyjaciel, założyciel Auto Testu. Zanim w 1991 roku stworzył naszą szkołę był nauczycielem matematyki, dyrektorem szkół i inspektorem oświaty. Był człowiekiem czynu. Budował przedszkola, szkoły, mieszkania dla nauczycieli… Jednak zawsze podkreślał, że to właśnie nauka jazdy sprawiała mu największą przyjemność.
Miał naturę społecznika. Pomagał rodzinie, przyjaciołom i wszystkim, którzy o to prosili. Mogłabym długo wymieniać Jego liczne sukcesy, ale chyba najistotniejsze było to, że był bardzo inteligentnym i dobrym człowiekiem, który dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Wierzył w ludzi. Wiedział jak rozwiązać najtrudniejsze problemy i którą drogę wybrać. Wiedział jak mądrze pomóc. Ci, którzy Go słuchali wygrywali w życiu. Ja też.
Agnieszka Głażewska

Zenon Grzesik w swoim OSK wyszkolił kilkanaście tysięcy kierowców.
Pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu w Policach dnia 30.12.2020 o godzinie 10. Będzie to uroczystość świecka. Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji i zachowanie bezpiecznego dystansu podczas ceremonii pogrzebowej .
Krzysztof Ledzion felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0