21 września w Warszawie odbędzie się konferencja otwierająca szkolenie w zakresie przepisów dotyczących wydawania uprawnień szkolenia i egzaminowania.

Polska Federacja Stowarzyszeń Szkół Kierowców oraz Krajowe Stowarzyszenie Dyrektorów WORD przygotowują konferencję otwierającą szkolenie w zakresie przepisów dotyczących wydawania uprawnień, szkolenia i egzaminowania. Odbędzie się ona 21 września w godz. od 11.00 do 16.00 w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 80. Udział w niej wezmą dyrektorzy WORD, egzaminatorzy nadzorujący, przedstawiciele organizacji branżowych oraz około 200 zaproszonych gości.


- Konferencja jest organizowana w związku z wejściem w życie rozporządzeń - mówi Krzysztof Szymański, prezes PFSSK. - Szkoleniowców interesuje interpretacja przepisów, które wchodzą i to będzie główny temat spotkania.


red


 


 


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0