O rozporządzeniach na konferencji

Krzysztof Szymański

21 września w Warszawie odbędzie się konferencja otwierająca szkolenie w zakresie przepisów dotyczących wydawania uprawnień szkolenia i egzaminowania.

Polska Federacja Stowarzyszeń Szkół Kierowców oraz Krajowe Stowarzyszenie Dyrektorów WORD przygotowują konferencję otwierającą szkolenie w zakresie przepisów dotyczących wydawania uprawnień, szkolenia i egzaminowania. Odbędzie się ona 21 września w godz. od 11.00 do 16.00 w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 80. Udział w niej wezmą dyrektorzy WORD, egzaminatorzy nadzorujący, przedstawiciele organizacji branżowych oraz około 200 zaproszonych gości.

– Konferencja jest organizowana w związku z wejściem w życie rozporządzeń – mówi Krzysztof Szymański, prezes PFSSK. – Szkoleniowców interesuje interpretacja przepisów, które wchodzą i to będzie główny temat spotkania.

red

 

 

 

2 komentarze do “O rozporządzeniach na konferencji”

  1. Pingback: Lsm99 เว็บบอล Auto

  2. Pingback: Tankless Water Heater Repair Plumbers

Dodaj komentarz