Nowy informator dla zawodowców

Informator dla zawodowców

Jeszcze w tym tygodniu zachodniopomorska drogówka rozpocznie akcję rozdawania podczas kontroli drugiego numeru bezpłatnego kwartalnika dla kierowców zawodowych pt. „Informator KIEROWCA.PL”.

Wydanie to swoją premierę miało podczas międzynarodowego zlotu tuningowanych ciężarówek w Opolu – Master Truck 2010, gdzie było rozdawane na stoisku Stowarzyszenia „KIEROWCA.PL”.

Drugi numer informatora zawiera opis regulacji europejskich dotyczących czasu pracy kierowców, a także wyczerpujące wyjaśnienia warunków przewozu na potrzeby własne. Znalazł się tam również artykuł poświęcony kamizelkom odblaskowym w różnych krajach Europy i – tradycyjnie już – kalendarz okresowych wyłączeń z ruchu na najbliższy kwartał. Strona merytoryczna informatora powstaje przy współpracy uznanych specjalistów w zakresie transportu drogowego i zagadnień prawnych.

– Tematy do informatora to przede wszystkim odpowiedzi na zadawane nam za pośrednictwem infolinii pytania kierowców i przedstawicieli firm transportowych. To bardzo przydatna, czysto praktyczna wiedza, choć często trudno dostępna – mówi Krzysztof Ledzion z Zarządu Stowarzyszenia KIEROWCA.PL.

Dystrybucja informatora odbywać się będzie także za pośrednictwem ponad 130 ośrodków szkoleniowych w całej Polsce. W kolejnym numerze będzie mowa m.in. o przepisach związanych z pasami bezpieczeństwa.

mur

2 komentarze do “Nowy informator dla zawodowców”

  1. Pingback: เว็บดูบอล

  2. Pingback: Read More Here

Dodaj komentarz