Jeszcze w tym tygodniu zachodniopomorska drogówka rozpocznie akcję rozdawania podczas kontroli drugiego numeru bezpłatnego kwartalnika dla kierowców zawodowych pt. "Informator KIEROWCA.PL".

Wydanie to swoją premierę miało podczas międzynarodowego zlotu tuningowanych ciężarówek w Opolu - Master Truck 2010, gdzie było rozdawane na stoisku Stowarzyszenia "KIEROWCA.PL".


Drugi numer informatora zawiera opis regulacji europejskich dotyczących czasu pracy kierowców, a także wyczerpujące wyjaśnienia warunków przewozu na potrzeby własne. Znalazł się tam również artykuł poświęcony kamizelkom odblaskowym w różnych krajach Europy i - tradycyjnie już - kalendarz okresowych wyłączeń z ruchu na najbliższy kwartał. Strona merytoryczna informatora powstaje przy współpracy uznanych specjalistów w zakresie transportu drogowego i zagadnień prawnych.


- Tematy do informatora to przede wszystkim odpowiedzi na zadawane nam za pośrednictwem infolinii pytania kierowców i przedstawicieli firm transportowych. To bardzo przydatna, czysto praktyczna wiedza, choć często trudno dostępna - mówi Krzysztof Ledzion z Zarządu Stowarzyszenia KIEROWCA.PL.


Dystrybucja informatora odbywać się będzie także za pośrednictwem ponad 130 ośrodków szkoleniowych w całej Polsce. W kolejnym numerze będzie mowa m.in. o przepisach związanych z pasami bezpieczeństwa.


mur

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0