Nowe testy egzaminacyjne już dostępne!

nowe testy egzaminacyjne 2011

Udostępnimy on-line nowe pytania egzaminacyjne na prawo jazdy. Skorzystaj z aktualnego zestawu pytań i dobrze przygotuj się do egzaminu.

Pytania egzaminacyjne zmieniły się w związku z wejściem w życie nowego Prawa o ruchu drogowym. Do bazy pytań egzaminacyjnych dołożono około stu nowych (na wszystkie kategorie prawa jazdy), a ponad 50 pytań zostało zmienionych. Pierwsze podręczniki zawierające uaktualnioną bazę pojawią się w sprzedaży dopiero za kilka tygodni. Jednak już teraz kursanci mogą zapoznać się z nowymi pytaniami w Internecie.

Korzystaj już dziś z najnowszej bazy pytań on-line. Darmowe testy znajdziesz TUTAJ.

Dla tych, którzy chcieliby sprawdzić znajomość przepsiów w formie symulacji egzaminu państwowego i mieć możliwość przeglądania wszystkich aktualnie obowiązujących pytań przygotowaliśmy odpłatne Testy Premium. Specjalna opcja pozwala również na przejrzenie wyłącznie pytań ostatnio dodanych lub zmienionych.

Z Testów Premium możesz skorzystać klikając TUTAJ

Funkcjonalności dostępne w aplikacji Testy Premium:

– Egzamin państwowy – testy A,B,C,D w formie symulacji egzaminu państwowego;

– Testy według tematów – testy A,B,C,D poukładane według kategorii obowiązujących w egzaminie państwowym;

– Szybka nauka – tryb nauki w której system będzie wybierał dla ciebie pytania w których popełniasz najwięcej błędów;

– Testy 2011 – możliwość obejrzenia i rozwiązania wszystkich pytań testowych zmienionych lub dodanych od stycznia 2011 roku;

– Statystyki – możliwość zobaczenia statystyk rozwiązywanych przez ciebie testów.

 

2 komentarze do “Nowe testy egzaminacyjne już dostępne!”

  1. Pingback: ketamine powder

  2. Pingback: check these guys out

Dodaj komentarz