Z wielką przyjemnością informujemy, że od 15 maja korzystacie już z nowej, ulepszonej wersji serwisu branżowego www.szkola-jazdy.pl!

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, zdecydowaliśmy się unowocześnić i odświeżyć stronę, na której codziennie pojawiają się najnowsze informacje związane ze szkoleniem i egzaminowaniem kandydatów na kierowców oraz kierowców. Zaprojektowaliśmy ją tak, żeby była jak najbardziej przyjazna dla internautów. Także dla tych, którzy korzystają z serwisu za pomocą urządzeń mobilnych, np. smartfonów.

Jednocześnie informujemy, że integralną częścią naszego serwisu jest teraz także sklep internetowy, w którym można kupić m.in. podręczniki i multimedia związane ze szkoleniem kandydatów na kierowców i kierowców oraz elementy wyposażenia OSK.

Mamy nadzieję, że teraz będziecie korzystać z naszego serwisu jeszcze częściej!

red
Krzysztof Ledzion felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0