Nie żyje Robert Werle- Prezes Automobilklubu Wielkopolski

Robert Werle, Prezes Automobilklubu Wielkopolski zginął w czwartek wieczorem w wypadku samochodowym na autostradzie A2 w okolicach Zgierza.

Informację podał Głos Wielkopolski. Automobilklub Wielkopolski zapowiedział wystosowanie specjalnego, okolicznościowego komunikatu. Według przyjaciół, Prezes udawał się do Warszawy na posiedzenie Polskiego Związku Motorowego.

W Internecie pojawiło się już wiele wspomnień o tragicznie zmarłym Robercie Werle. Maciej Banaszak, wielkopolski przedsiębiorca, poseł na Sejm VII kadencji i przyjaciel zmarłego, w poruszającym wpisie na Facebooku:

Nie było miesiąca abyśmy się nie spotkali na kawie, nie było tygodnia abyśmy nie rozmawiali telefonicznie. Wczoraj jeszcze dostałem kartkę z życzeniami od Ciebie…
Wspólnie walczyliśmy o Tor Poznań i o BRD.
Żegnaj mój przyjacielu

Kierowany przez 64-letniego Roberta Werle samochód osobowy zderzył się z ciężarówką pomiędzy węzłem Wartkowice a Emilia. Po zderzeniu samochód osobowy uderzył w bariery. Ze wstępnych ustaleń łódzkiej policji wynika, że alfa romeo najechała na prawą tylną część zestawu ciężarowego mercedesa. Tir w tym czasie wyprzedzany był przez inną ciężarówkę.

 

 

 

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.