Nie zdał egzaminu 10 razy. Na kolejny wysłał kolegę

egzamin na prawo jazdy

Ten posłużył się podrobionym dowodem osobistym. Jednak misternie uknuta intryga nie zdała egzaminu. Wszystko dzięki czujności… egzaminatora Zachodniopomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koszalinie.

Przed egzaminem praktycznym został sprawdzony dokument tożsamości, którym posłużył się 30-latek. Egzaminator od razu zakwestionował tożsamość mężczyzny i wezwał policję. Co się okazało? Dane 23-letniego mężczyzny, który wysłał na egzamin kolegę, w dowodzie osobistym i wniosku o egzamin były identyczne, jednak widniały na nich dwa różne zdjęcia. Dlaczego? W dowodzie umieszczono bowiem fotografię 30-letniego kolegi, którego nakrył egzaminator. Poza tym blankiet był zbyt miękki i nie posiadał wszystkich cech charakterystycznych. Policjanci szybko ustalili prawdziwe dane 30-latka oraz miejsce pobytu jego młodszego kolegi. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzut usiłowania wyłudzenia poświadczenia nieprawdy. Grozi do trzech lat więzienia. Starszy z mężczyzn odpowie przed sądem także za posłużenie się podrobionym dokumentem.

4 komentarze do “Nie zdał egzaminu 10 razy. Na kolejny wysłał kolegę”

  1. Pingback: vans aura pro 2023

  2. Pingback: Sciences Diyala

  3. Pingback: No code testing tools

  4. Pingback: โปรโมชั่น LSM99

Dodaj komentarz