Koniec roku jest czasem podsumowań i ten rok - jak żaden inny - zdecydowanie na to zasłużył.


Pandemia i rządowa decyzja o lockdownie dotknęły całą branżę. Wiosną cała gospodarka zaliczyła ostre hamowanie i nastąpił nagły odpływ klientów. WORDy zawiesiły swoją działalność i kursanci zniknęli. W wielu Ośrodkach Szkolenia Kierowców - informowali wiosną właściciele OSK -liczba chętnych spadła o 90-95%.

- Wtedy właśnie pojawiła się idea, której emanacją jest Program Wsparcia OSK. To były realne narzędzia, dzięki którym branża mogła nadal działać. W założeniu chodziło o to, by nie dopuścić do lawiny upadłości ośrodków szkoleniowych i to się udało - mówi twórca programu wsparcia Rafał Matuszak. Podkreślił przy tym, że bardzo lubi konkurencję, ale to nie jest czas na to, by ze sobą rywalizować.

- Nie walczymy z konkurencją. Walczymy o branżę Ośrodków Szkolenia Kierowców. Walczymy o to, żeby branża mogła zachować ciągłość działań i aby nie została w tyle za innymi - mówił Rafał Matuszak w programie „Porozmawiajmy o branży”.


- Koleżanki i koledzy z konkurencyjnych firm - zachęcamy - stwórzcie więcej możliwości rozwoju branży. Im więcej rozwiązań, tym większa korzyść dla właścicieli OSK - zaapelował Rafał Matuszak.
Krzysztof Ledzion felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0