Nie taki straszny WORD jak się wydaje

nauka jazdy na placu manewrowym

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku urządza kolejne „Drzwi otwarte” dla mieszkańców naszego miasta. Wszystko po to, aby udowodnić włocławianom, że wizyty w placówce wcale nie muszą kojarzyć się tylko i wyłącznie z egzaminacyjnym stresem.

Impreza odbędzie się 24 września, o godz. 10.00 w siedzibie WORD przy ul. Zielnej 2/4.

Szczegółowy program:

9.45 – występ artystyczny;

10.00 – uroczyste otwarcie z udziałem gości;

10.15 – konkursy i zabawy (wiedzy o przepisach ruchu drogowego, jazdy sprawnościowej na rowerze, rysunkowy o tematyce BRD, konkurencje sprawnościowe, jazda samochodem egzaminacyjnym w alko goglach, jazda samochodem egzaminacyjnym „Próba Stewarda”);

12.15 – występ artystyczny;

12.30 – losowanie nagrodzonych uczestników Dnia Otwartego i wręczanie nagród.

 

 

2 komentarze do “Nie taki straszny WORD jak się wydaje”

  1. Pingback: Allergan Botox

  2. Pingback: psilocybin mushroom capsules for sale ohio

Dodaj komentarz