Nie taki straszny WORD jak się wydaje

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku urządza kolejne „Drzwi otwarte” dla mieszkańców naszego miasta. Wszystko po to, aby udowodnić włocławianom, że wizyty w placówce wcale nie muszą kojarzyć się tylko i wyłącznie z egzaminacyjnym stresem.

Impreza odbędzie się 24 września, o godz. 10.00 w siedzibie WORD przy ul. Zielnej 2/4.

Szczegółowy program:

9.45 – występ artystyczny;

10.00 – uroczyste otwarcie z udziałem gości;

10.15 – konkursy i zabawy (wiedzy o przepisach ruchu drogowego, jazdy sprawnościowej na rowerze, rysunkowy o tematyce BRD, konkurencje sprawnościowe, jazda samochodem egzaminacyjnym w alko goglach, jazda samochodem egzaminacyjnym „Próba Stewarda”);

12.15 – występ artystyczny;

12.30 – losowanie nagrodzonych uczestników Dnia Otwartego i wręczanie nagród.

 

 

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.