Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku urządza kolejne „Drzwi otwarte” dla mieszkańców naszego miasta. Wszystko po to, aby udowodnić włocławianom, że wizyty w placówce wcale nie muszą kojarzyć się tylko i wyłącznie z egzaminacyjnym stresem.

Impreza odbędzie się 24 września, o godz. 10.00 w siedzibie WORD przy ul. Zielnej 2/4.


Szczegółowy program:


9.45 - występ artystyczny;


10.00 - uroczyste otwarcie z udziałem gości;


10.15 - konkursy i zabawy (wiedzy o przepisach ruchu drogowego, jazdy sprawnościowej na rowerze, rysunkowy o tematyce BRD, konkurencje sprawnościowe, jazda samochodem egzaminacyjnym w alko goglach, jazda samochodem egzaminacyjnym „Próba Stewarda”);


12.15 - występ artystyczny;


12.30 - losowanie nagrodzonych uczestników Dnia Otwartego i wręczanie nagród.


 


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0