Kierowca Suzuki Grand Vitary ma teraz chwilę sławy. Wszystko dzięki temu, że wykazał się kulturą i bezinteresowną otwartością na potrzeby drugiego człowieka. fot. facebook.com/SpottedSzczytno

  • Czarne Suzuki z otwartymi drzwiami kierowcy, a nieco dalej po lewej stronie pan, który przeprowadza staruszkę na pasach - fotografia obiegła już całą Polską.


Kierujący Suzuki Grand Vitara zbliżając się do przejścia dla pieszych w miniony czwartek około południa zobaczył starszą panią oczekującą na możliwość przejścia przez pasy. Widząc kobietę o kulach, postanowił się zatrzymać i pomóc jej przejść przez przejście dla pieszych. Od razu po tym jak kierujący Suzuki przeprowadził starszą panią, przeprosił kierowców za to, że czekali. Co ciekawe mimo dużego natężenia ruchu nikt nie zatrąbił.

Pozostaje mieć nadzieję, że za sprawą naszego bohatera z Suzuki kultura w narodzie się znacząco się  pomnoży i sprawi, że podróż autem w naszym kraju, nawet taka najkrótsza z punktu a do punku b będzie przyjemnością, a nie udręką. Będzie także bezpieczna.Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny
Albin Sieczkowski felietonista z działu Felietony
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0