Jest nowy system szkoleń kursantów on-line. Wprowadzamy nowatorskie rozwiązanie! 

- Po roku zbierania doświadczeń i analizie zgłaszanych przez Ośrodki Szkolenia Kierowców uwag uruchamiamy nowy cykl szkoleń - mówił w programie  „Porozmawiajmy o branży” Rafał Matuszak z firmy e-kierowca. - Rzecz polega na tym, że w naszych wykładach on-line odzwierciedlamy dokładnie to, co wypracowała większość Ośrodków Szkolenia Kierowców w Polsce. Takie rozwiązanie pozwala na bardzo elastyczne podejście do potrzeb kursantów, którzy mogą uczęszczać na wykłady organizowane w wybranym OSK, lub wziąć udział w prowadzonych przez nas na zlecenie OSK wykładach on-line. Kursant dzięki temu rozwiązaniu będzie na bieżąco z programem szkolenia nawet wtedy, gdy nie będzie mógł dotrzeć do ośrodka.Wykłady on-line w systemie dwutygodniowym będą prowadzone od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Nowy system ruszy 8 lutego 2021 r.
Krzysztof Ledzion felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0