Nauczanie hybrydowe w OSK

wykłady live kurs teorii na prawo jazdy

Jest nowy system szkoleń kursantów on-line. Wprowadzamy nowatorskie rozwiązanie! 

– Po roku zbierania doświadczeń i analizie zgłaszanych przez Ośrodki Szkolenia Kierowców uwag uruchamiamy nowy cykl szkoleń – mówił w programie  „Porozmawiajmy o branży” Rafał Matuszak z firmy e-kierowca. – Rzecz polega na tym, że w naszych wykładach on-line odzwierciedlamy dokładnie to, co wypracowała większość Ośrodków Szkolenia Kierowców w Polsce. Takie rozwiązanie pozwala na bardzo elastyczne podejście do potrzeb kursantów, którzy mogą uczęszczać na wykłady organizowane w wybranym OSK, lub wziąć udział w prowadzonych przez nas na zlecenie OSK wykładach on-line. Kursant dzięki temu rozwiązaniu będzie na bieżąco z programem szkolenia nawet wtedy, gdy nie będzie mógł dotrzeć do ośrodka.

Wykłady on-line w systemie dwutygodniowym będą prowadzone od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Nowy system ruszy 8 lutego 2021 r.