Najnowszy numer "Szkoły Jazdy" już w sprzedaży!

miesięcznik " Szkoła jazdy "

A w nim m.in. „Jazda z Gwiazdą”: – Miałem niespełna 18 lat, jak kupiłem czerwonego opla kadetta. Za swoje pieniądze. Pracowałem po szkole, zbierałem, ciułałem pieniądze i się udało! Pamiętam go doskonale. Było to w 1994 r. Jak na tamte czasy to był pocisk – zwierza się w rozmowie ze „Szkołą Jazdy” Radek Liszewski, autor hitu „Ona tańczy dla mnie”.

Zapoznaj się z zawartością najnowszego numeru miesięcznika „Szkoła Jazdy” nr 12/2012 (84):

Pierwsze śliwki robaczywki?

Tuż po wejściu w życie nowych przepisów dotyczących egzaminu teoretycznego tłumów w WORD-ach nie było. Jednak ci, którzy zdecydowali się zdawać teorię, przeważnie oblewali.

Nowe egzaminy w Szczecinie

Fotorelacja z pierwszego dnia egzaminów.

ITS zgarnął większość

Ofertę Instytutu Transportu Samochodowego dotyczącą systemu informatycznego wybrało aż 35 WORD-ów, pozostałe 14 zdecydowało się na produkt Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Jednak pomiędzy tymi dwiema firmami cały czas trwa spór o tzw. profil kandydata na kierowcę.

Nowela na ostatnią chwilę

Pomimo sprzeciwu części opozycyjnych posłów i senatorów nowelizacja ustawy o kierujących pojazdami stała się faktem. Jednak prezydent złożył swój podpis zaledwie dwa dni przed rozpoczęciem jej obowiązywania.

Nie musisz tracić kursantów

Kursant, który przyjdzie do naszego ośrodka i zostanie odesłany przez do starostwa po profil kandydata, może już do nas nie wrócić – obawiają się właściciele OSK. – Istnieje rozwiązanie – uspokajają prawnicy.

Jarmuziewicz Style

Bardzo ciekawy felieton Eugeniusza Kubisia.

Muzyk z pasją

– Mam teraz przeróżne propozycje, zainteresowały się mną media. Prawie wszyscy słyszeli już o zespole Weekend i Radku Liszewskim. A ja prawie cały czas jestem w trasie, na walizkach. Ale byłbym głupi, gdybym narzekał – mówi w rozmowie ze „Szkołą Jazdy” Radek Liszewski, autor hitu „Ona tańczy dla mnie”.

Dobre światła są bezcenne

Analizy Instytutu Transportu Samochodowego wykazały, że jednym z powodów dużej ilości wypadków na polskich drogach, szczególnie w nocy, jest zły stan oświetlenia pojazdów. Dlatego ITS powołał do życia Inicjatywę na Rzecz Dobrych Świateł Samochodowych.

Rebelia przeciwko fotoradarom

„Pozbawmy radarowym złodzei łupu z naszych mandatów. Niech sami za nie zapłacą” – pisze w serwisie społecznościowym Facebook Robert „Rebeliant” Szmarowski, inicjator protestu przeciwko fotoradarom.

ODTJ: Zmiana ustawy pogrążyła nas i społeczeństwo

Na nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami stracimy miliony. Ucierpi również bezpieczeństwo – ostrzega Polskie Stowarzyszenie Motorowe ODTJ.

Zmiana dyrektora

Rozmowa ze Stanisławem Leszkiem Szatkowskim, nowym szefem olsztyńkiego WORD-u.

Pyrrusowe zwycięstwo

Felieton Wojciecha Szemetyłło.

Zdałeś egzamin, ale czy dostaniesz uprawnienia?

Jeśli osiemnastolatek zdał egzamin na kategorię A tuż przed wejściem w życie ustawy o kierujących pojazdami, to wynik tego egzaminu zachowuje ważność również po 19 stycznia. Jednak wcale nie oznacza to, że zostaną wydane mu uprawnienia, bo podstawą do tego są już nowe przepisy.

7 komentarzy do “Najnowszy numer "Szkoły Jazdy" już w sprzedaży!”

  1. Ja czytam i tą gazetkę i konkurencji….
    wychodzę z założenia, że pan komentator nie uzasadnił swojej wypowiedzi, zatem wypowiedź jest zbędna, denna i do du****.
    Ja szanuję wszystkie publikacje, gdyż w każdej odnajduję uzupełnienie aktualnych tematyk w branży szkoleniowej.
    Zadowolony 🙂

  2. Pingback: buy LSD online

Dodaj komentarz