Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali poszukiwane Lamborghini Urus. fot. Nadbużański Oddział Straży Granicznej
Odnalezione auto to w całej historii Straży Granicznej najdroższy pojazd, który udało się odzyskać. 1 marca br. 37-letni obywatel Ukrainy próbował na przejściu granicznym w Dorohusku wywieźć z Polski na Ukrainę drogiego suva. Okazało się, że pojazd należy do firmy ze Szwajcarii i jest poszukiwany. Pojazd został zabezpieczony, a kierowca został zatrzymany i przesłuchany w charakterze świadka.

Odzyskane auto to jedno z najdroższych aut typu suv, Lamborghini Urus:

  • rok produkcji 2019, wartość okokoło 1,4 mln zł

  • 650 koni mechanicznych, 850Nm, 0-100km/h w 3,6s., Vmax 305km/h


Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny
Albin Sieczkowski felietonista z działu Felietony
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0