Odszedł Mirosław Marach

Był instruktorem, wykładowcą i założycielem OSK Mar-Pol w Malborku. Mirosław Marach swój OSK założył w 2007 roku. Jego dewizą była: odpowiedzialność. Odpowiedzialność za kierowcę, który wyjeżdża z jego szkoły i odpowiedzialność za bezpieczeństwo na drodze. Przez wielu kursantów pan Mirosław pozostanie zapamiętany jako wychowawca, który zawsze powtarzał, że szkolenie trzeba połączyć z kształtowaniem świadomości młodych kierowców. Efekty pracy OSK Mar-Pol doceniły m.in. Instytut Transportu Samochodowego, który objął patronatem szkołę pana Mirosława i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu, który przesłał listy gratulacyjne za wysoką zdawalność kursantów na prawo jazdy kategorii B.

Mirosław Marach zmarł nagle w wieku 58 lat. Rodzinie i bliskim wyrazy współczucia składa zespół e-kierowca.