Mierniki prędkości od szczecińskiego WORD-u

policja

Jedenaście mierników prędkości o łącznej wartości ponad 100 tys. zł zostanie przekazanych w środę 8 czerwca Wojewódzkiej Komendzie Policji oraz Wojewódzkiemu Inspektoratowi Transportu Drogowego w Szczecinie.

W uroczystości przekazania udział weźmie Marszałek Województwa Olgierd Geblewicz, Komendant Wojewódzki Policji Wojciech Olbryś, Dyrektor WORD w Szczecinie Cezary Tkaczyk i Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego Marek Rupental.

Jedenaście sztuk mierników prędkości zakupiono 2 czerwca 2011 roku za łączną kwotę 102 828,00 zł. Środki finansowe zostały zabezpieczone przez WORD Szczecin oraz zatwierdzone na posiedzeniu Zachodniopomorskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Celem zakupu jest wsparcie działań Komendy Wojewódzkiej Policji Wydziału Ruchu Drogowego w Szczecinie „Nadmierna prędkość zabija”, poprzez przekazanie (użyczenie) 10 sztuk ręcznych mierników prędkości typu ISKRA1 dla policjantów ruchu drogowego z naszego województwa oraz 1szt dla Inspekcji Transportu Drogowego, wspierając również działania związane z poprawą bezpieczeństwa na naszych wojewódzkich drogach. Dodatkowo działania będą wspierane przez kampanię edukacyjną skierowaną do młodych uczestników ruchu.

red.

1 komentarz do “Mierniki prędkości od szczecińskiego WORD-u”

  1. Pingback: ข้อดี – ข้อเสีย ของการเล่นเกม ค่าย AP ใน 2LOTVIP

Dodaj komentarz