Mapy Google pokazują już fotoradary

Popularna aplikacja służąca do nawigowania od firmy Google informuje już polskich kierowców o lokalizacjach fotoradarów.

Nowa, dostępna za darmo,  funkcja przeszła pomyślnie testy i została oddana dla użytkowników smartfonów.

Wystarczy zaplanować trasę rasę i  w Mapach Google pokazują się odpowiednio oznaczone lokalizacje fotoradarów. Kiedy prowadzimy auto i zbliżamy się do fotoradaru,  chwilę wcześniej na ekranie smartfona wyświetli się odpowiedni komunikat.

Mapy od Google to najczęściej i najszybciej uaktualniana wirtualna wersja prawdziwych dróg. Może się zdarzyć, że w pierwszych dniach użytkowania dodatkowej funkcji będą pojawiać się lokalizacje starych fotoradarów, ale z czasem problem powinien zniknąć.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.