Popularna aplikacja służąca do nawigowania od firmy Google informuje już polskich kierowców o lokalizacjach fotoradarów.
Nowa, dostępna za darmo,  funkcja przeszła pomyślnie testy i została oddana dla użytkowników smartfonów.

Wystarczy zaplanować trasę rasę i  w Mapach Google pokazują się odpowiednio oznaczone lokalizacje fotoradarów. Kiedy prowadzimy auto i zbliżamy się do fotoradaru,  chwilę wcześniej na ekranie smartfona wyświetli się odpowiedni komunikat.
Mapy od Google to najczęściej i najszybciej uaktualniana wirtualna wersja prawdziwych dróg. Może się zdarzyć, że w pierwszych dniach użytkowania dodatkowej funkcji będą pojawiać się lokalizacje starych fotoradarów, ale z czasem problem powinien zniknąć.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny
Albin Sieczkowski felietonista z działu Felietony
Shopping Cart
Koszyk jest pusty
Razem
0,00 
0