270 egzaminów praktycznych na kategorię B i C zostało odwołanych z powodu ataku zimy.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 29 listopada 2010 r. (poniedziałek) w WORD w Lublinie ze względu na trudne warunki atmosferyczne nie będą przeprowadzane egzaminy praktyczne. Egzaminy teoretyczne odbywają się według wyznaczonego planu. Egzaminy praktyczne zaplanowane na 29.XI.2010 r. odbędą się w dniu 4 grudnia 2010 r. wg ustalonego planu na dzień dzisiejszy” - informacja o takiej treści pojawiła się na stronie internetowej WORD-u.


Dyrektor WORD-u Pasikowski Ryszard przedstawia powody decyzji: - W Lublinie spadło ostatniej nocy 30 cm śniegu. I ciągle pada. Drogi są nieprzejezdne, w mieście tworzą się korki, na jezdniach nie ma widać linii poziomych, nie ma możliwości wykonywania manewrów. Egzaminy nie miałyby sensu. Egzaminatorzy poszli do domu, a egzaminy przenieśliśmy na sobotę.


Czy egzaminy zaplanowane na wtorek odbędą się?


- Prognozy wskazują, że padać przestanie dziś wieczorem więc drogi powinny być już jutro rozjeżdżone - mówi Pasikowski. - Osoby, które miały zaplanowane na jutro egzamin, powinny się na niego przygotować.


Atak zimy sparaliżował Lublin. Samochody i autobusy stoją w korkach. Drogi wojewódzkie są przejezdne. Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Wojewódzkiego nie odebrało informacji o nieprzejezdnych odcinkach dróg powiatowych, choć warunki jazdy są coraz trudniejsze.


mur

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0