W łódzkim WORD rozpoczęła swoją działalność szkoła jazdy. Dyrekcja WORD-u wyjaśnia sprawę. O sprawie informuje „Dziennik Łódzki”.

Okazuje się, że to nie WORD, ale właściciel budynku (PKS) wynajął budynek ośrodkowi szkolenia. Właściciel OSK tłumaczy dziennikarzom „DŁ”, że odpowiedział po prostu na ogłoszenie o wynajmie pomieszczeń.


WORD zapowiada, że wyjaśni sprawę i nie ukrywa, że będzie dążył do pozbycia się z budynku szkoły jazdy.


Łukasz Kucharski, dyrektor WORD w Łodzi w na łamach „DŁ” wspomina, że to jest niedopuszczalne i nieetyczne, żeby w budynku, w którym pracuje WORD, znajdowała się również szkoła jazdy. Podkreśla również, że WORD nie ma z tą szkołą nic wspólnego. - Nie dopuszczam możliwości, żeby kursanci z tej szkoły byli w jakiś sposób faworyzowani w WORD - powiedział dziennikarzom Kucharski. - Surowo zapowiedziałem moim pracownikom, że nie wolno jest ich obsługiwać poza kolejnością ani w żaden inny sposób faworyzować. Będę się bacznie przyglądać, będę śledził monitoring. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości, moi pracownicy będą musieli pożegnać się z pracą.


Red


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0