Już w niedzielę na terenie Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gdańsku odbędzie się nietypowa impreza. Widzowie będą mogli oglądać jak na placu manewrowym radzą sobie właściciele klasycznych aut.
„Właściciele klasyków staną przed komisją egzaminacyjną, egzamin według starych klasycznych zasad. Teoria i praktyka na placu. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Odważycie się sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności? Chcecie zobaczyć jak cadillac czy lincoln poradzą sobie na rękawie? Może nie wszyscy zdadzą, ale wszyscy będą się świetnie bawili ! Każdy otrzyma zaświadczenie o zdaniu lub nie egzaminu” – tak niedzielną imprezę reklamuje trójmiejskie Stowarzyszenie Classic Moto Story, które wraz z gdańskim PORD-em organizuje to wydarzenie.

Impreza rozpocznie się o godz. 12. Wiadomo już, że do „klasycznego” egzaminu na prawo jazdy podejdą m.in. właściciele fiata 125p, lincolna czy cadilacca.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Impreza, która odbędzie się w Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Gdańsku (ul. Równa 19/21), potrwa do godz. 17.

jaz
Jakub Ziębka felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0