Pracowników przedsiębiorstw branży transportowej z terenu Dolnego Śląska, zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych serdecznie zapraszamy do udziału w Kursach Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej kat. C lub kat. D. Szkolenia będą odbywały się we Wrocławiu i są w 80% dofinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Aktualnie prowadzimy nabór na:


Kurs Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej kat. D na przewóz osób, który rozpocznie się 16.07.2012 o godzinie 16.00 przy ulicy Weigla 12 we Wrocławiu.


Kurs Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej kat. C na przewóz rzeczy, który rozpocznie się 27.08.2012 o godzinie 16.00 przy ulicy Weigla 12 we Wrocławiu.


Dla pierwszych 9 kobiet, które zgłoszą się do projektu i pozytywnie przejdą proces rekrutacji, oferujemy prawo jazdy kat. C lub D za złotówkę (w zależności od wybranej kategorii Kursu Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej).


Więcej informacji pod numerami telefonów 533 449 555, 721 796 193, na stronie internetowej http://ue.kwalifikacjewstepne.pl lub osobiście w Ośrodku Edukacji Ruchu Drogowego i Nauki Jazdy we Wrocławiu, przy ul. Weigla 12.


 


Materiał sponsorowany


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0