Kursantka na prawo jazdy potrąciła 6-letnią dziewczynkę

nauka jazdy

Jak doniosła „Gazeta Wyborcza” – do wypadku doszło w piątkowe popołudnie w Łętowni w powiecie leżajskim. Dziewczynkę przewieziono do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wypadek wydarzył się po godz. 14. 6-letnia dziewczynka z opiekunem wracali do domu szkolnym autobusem. – Gdy dziewczynka wysiadła z pojazdu weszła na jezdnię zza stojącego autobusu wprost pod nadjeżdżającego peugeota nauki jazdy. Samochodem kierowała kursantka, która jechała z instruktorem – relacjonuje Bartosz Wilk z podkarpackiej policji.

 

6-latka została przewieziona do szpitala, gdzie przebywa na obserwacji. – Ma niegroźne obrażenia głowy, otarcia naskórka. Dziewczynka skarżyła się również na ból brzucha – dodaje Wilk. Policja ustala dokładne przyczyny wypadku. Sprawdza również, dlaczego dziewczynka sama znalazła się na drodze.

 

Więcej… http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,9134567,Kursantka_na_prawo_jazdy_potracila_6_letnia_dziewczynke.html#ixzz1EahonC4S

 

 

1 komentarz do “Kursantka na prawo jazdy potrąciła 6-letnią dziewczynkę”

  1. Pingback: ร้านขายสายแลน

Dodaj komentarz