Jak doniosła "Gazeta Wyborcza" - do wypadku doszło w piątkowe popołudnie w Łętowni w powiecie leżajskim. Dziewczynkę przewieziono do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wypadek wydarzył się po godz. 14. 6-letnia dziewczynka z opiekunem wracali do domu szkolnym autobusem. - Gdy dziewczynka wysiadła z pojazdu weszła na jezdnię zza stojącego autobusu wprost pod nadjeżdżającego peugeota nauki jazdy. Samochodem kierowała kursantka, która jechała z instruktorem - relacjonuje Bartosz Wilk z podkarpackiej policji.


 


6-latka została przewieziona do szpitala, gdzie przebywa na obserwacji. - Ma niegroźne obrażenia głowy, otarcia naskórka. Dziewczynka skarżyła się również na ból brzucha - dodaje Wilk. Policja ustala dokładne przyczyny wypadku. Sprawdza również, dlaczego dziewczynka sama znalazła się na drodze.


 


Więcej... http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,9134567,Kursantka_na_prawo_jazdy_potracila_6_letnia_dziewczynke.html#ixzz1EahonC4S


 


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0