Kursant chciał kupić egzamin

kobieta otrzymująca kluczyki do samochodu

Kilkaset złotych w zamian za pozytywne zaliczenie egzaminu na prawo jazdy próbował wręczyć egzaminatorowi jeden z kandydatów na kierowcę, zdający w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim – donosi Dziennik Łódzki. Nieuczciwego kursanta zatrzymała policja.

Do zdarzenia doszło na placu manewrowym ośrodka szkolenia kierowców. 54-letni mieszkaniec powiatu podając egzaminatorowi dokumenty dołączył do niego kilkaset złotych, co – w jego przekonaniu – miało najprawdopodobniej pomóc w uzyskaniu pozytywnego wyniku. Mężczyzna ten bowiem już cztery razy podchodził do egzaminu praktycznego. Bez powodzenia.

 

Dyrektor piotrkowskiego WORD o próbie przekupstwa powiadomił policję. 54-latek został ww wtorek dowieziony do komendy, złożył wyjaśnienia, a po przesłuchaniu w Prokuraturze Rejonowej w Piotrkowie usłyszał zarzut usiłowania wręczenia korzyści majątkowej. Grozi za to od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny.

 

Dziennik Łódzki

 

3 komentarze do “Kursant chciał kupić egzamin”

  1. Pingback: https://www.timesunion.com/marketplace/article/phenq-reviews-17525542.php

  2. Pingback: Discover More Here

  3. Pingback: Uodiyala

Dodaj komentarz