„Zrobię prawo jazdy!” - to jedno z najpopularniejszych postanowień noworocznych w Polsce. Motywatorem może być voucher. 


 - To sprawdzony sposób na to, by zachęcić do działania. Skoro już mam w ręku "bilet", szkoda z niego nie skorzystać - mówił w programie "Porozmawiajmy o branży" Krzysztof Syrek ekspert marketingu. 


- Zwróćmy uwagę na wszystkie inne branże. Bardzo mocno zaczynają one startować z promocją swoich produktów. Ludzie wybierają postanowienia noworoczne i dlatego warto do nich uderzyć z tak ważnym produktem, prezentem, jakim jest kurs na prawo jazdy. Okazji jest kilka: to może być prezent pod choinkę, albo upominek z okazji zbliżającego się Nowego Roku - uważa Krzysztof Syrek.


Według badania przeprowadzonego przez YouGov na zlecenie YouTube, w którym sprawdzono, co obiecywaliśmy sobie na 2020 rok, na trzecim miejscu była „nauka nowych rzeczy” a wśród nich „zrobienie prawa jazdy”. 

Krzysztof Ledzion felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0