Voucher jako prezent? Oczywiście!

„Zrobię prawo jazdy!” – to jedno z najpopularniejszych postanowień noworocznych w Polsce. Motywatorem może być voucher. 

 – To sprawdzony sposób na to, by zachęcić do działania. Skoro już mam w ręku „bilet”, szkoda z niego nie skorzystać – mówił w programie „Porozmawiajmy o branży” Krzysztof Syrek ekspert marketingu. 

– Zwróćmy uwagę na wszystkie inne branże. Bardzo mocno zaczynają one startować z promocją swoich produktów. Ludzie wybierają postanowienia noworoczne i dlatego warto do nich uderzyć z tak ważnym produktem, prezentem, jakim jest kurs na prawo jazdy. Okazji jest kilka: to może być prezent pod choinkę, albo upominek z okazji zbliżającego się Nowego Roku – uważa Krzysztof Syrek.

Według badania przeprowadzonego przez YouGov na zlecenie YouTube, w którym sprawdzono, co obiecywaliśmy sobie na 2020 rok, na trzecim miejscu była „nauka nowych rzeczy” a wśród nich „zrobienie prawa jazdy”.