Kto najlepszym instruktorem?

nauka jazdy

Instruktorzy i instruktorki z całej Polski walczą o tytuł „Instruktora Roku 2011”. Impreza odbywa się w WORD-zie w Pile. Zwycięzcę poznamy w sobotę.

Impreza rozpocznie się w piątek o godz. 14. Zanim instruktorzy sprawdzą swoją wiedzę teoretyczną  (godz. 19), w pilskim WORD-zie odbędzie się konferencja na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego i szkoleń kierowców. Prawdziwa rywalizacja przewidziana jest dopiero w sobotę. W kokursie przewidziano pięć konkurencji praktycznych: jazda natrolejach najazdowych, próba sir Lancelota, taca stewarda, jazda tyłem po torze z przeszkodami, pomoc przedmedyczna. najlepszego „Instruktora Roku 2011” poznamy w sobotę o godz. 14.

W załączniku dokładny plan imprezy.

2 komentarze do “Kto najlepszym instruktorem?”

  1. Pingback: botulinum toxin type a price

  2. Pingback: bk8 thai

Dodaj komentarz