Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu uhonorował kryształowymi kierownicami najlepiej szkolących instruktorów i najskuteczniejsze ośrodki szkolenia kierowców w 2015 r. Co ciekawe, wszystkie nagrody powędrowały do Brodnicy.

Najlepszym instruktorem w zakresie kat. B okazał się Mariusz Kępczyński z OSK V-Mar. Aż 80 proc. kandydatów na kierowców, którzy szkolili się właśnie u niego, zakończyło swój pierwszy egzamin praktyczny na prawo jazdy wynikiem pozytywnym.


Nagrody w zakresie kat. C i A przyznane zostały jego bratu - Grzegorzowi Kępczyńskiemu z OSK Efekt w Brodnicy. Instruktor uzyskał skuteczność na poziomie 69,6 proc. i 75 proc.


Najskuteczniej szkolącym ośrodkiem na kat. B prawa jazdy okazał się OSK Anna Kaczorowska. Aż 69,2 proc. kursantów, którzy zaufali kompetencjom i umiejętnościom instruktorów autoszkoły, zakończyło pierwszy egzamin wynikiem pozytywnym. Właśnie ta szkoła jazdy okazała się najlepsza już po raz trzeci z rzędu!


Konkurs, którego celem jest promowanie najlepiej szkolących instruktorów i najskuteczniejsze ośrodki jest organizowany od 2007 r.


red

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0