Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie postanowił, że jeszcze pod koniec roku trafi tam kilkadziesiąt hyundaiów i20. Posłużą one do prowadzenia egzaminów na kategorię B.

Pojazdy egzaminacyjne dostarczy firma Inter Car Nowak, która okazała się zwycięzcą przetargu rozpisanego przez krakowski ośrodek egzaminacyjny. Ten postanowił sobie, że pod koniec roku koniec roku trafiło  do niego 45 pojazdów przeznaczonych do egzaminowania na kategorię B i jeden na B+E. Na razie do tego celu wykorzystywane są kie rio (używane w Krakowie) i toyoty yaris (używane w Oświęcimiu) oraz chevrolet captiva (kat. B+E).

W postępowaniu przetargowym zorganizowanym przez krakowski MORD-u wpłynęły dwie oferty. Znacznie różniące się od siebie ceną. Firma Inter Auto zaoferowała ośrodkowi peugeoty 208 oraz forda s-max. Cena? Ponad 5,2 mln zł brutto. Z kolei diler Inter Car Nowak zaproponował hyundaie i20 oraz, tak jak ich konkurencja, forda s-max. Firma zażądała za swoje usługi 1,3 mln zł brutto. Nie dziwi więc, że to właśnie ona okazała się zwycięzcą przetargu.

jaz
Krzysztof Ledzion felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0