Kowalewicz odwołany. Powód? “Sfera mentalna”

Od początku lutego poznańskim WORD-em kieruje dotychczasowy wicedyrektor Paweł Guzik. Na posiedzeniu, które odbyło się pod koniec stycznia zarząd województwa wielkopolskiego postanowił odwołać Aleksandra Kowalewicza.

– Nie mamy zarzutów do jego pracy, nie doszło tu do żadnych rażących błędów czy naruszeń – tłumaczy wicemarszałek Wojciech Jankowiak. – Przyczyna odwołania leży bardziej w sferze mentalnej. Mamy inną wizję funkcjonowania ośrodka niż dyrektor.

Jak informuje “Głos Wielkopolski”, odwołanie Kowalewicza jest skutkiem powyborczych porządków, a dokładniej powrotem do zarządu województwa Leszka Wojtasiaka, kóry tak jak były dyrektor poznańskiego WORD-u, należy do Platformy Obywatelskiej, ale innej frakcji.

jaz

 

Wasze komentarze (2)

Dodaj komentarz

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.