Kontrola w OSK z powodu wypadku byłej kursantki? To całkiem możliwe

Czerwone Audi A4 w dniu 2.09.2019 roku wypadło z drogi, dachowało i uderzyło w drzewo. Krośniewska policja zwróci się do starosty z wnioskiem o przeprowadzenie kontroli w szkole nauki jazdy do której uczęszczała kierująca Audi. fot. https://www.facebook.com/osp.bytnica/

  • W miniony poniedziałek na trasie Łochowice-Struga niedaleko Krosna Odrzańskiego doszło do wypadku.
  • W wyniku zdarzenia kierująca i jej pasażer trafili do szpitali. Na szczęście, nic poważnego im się nie stało.

Nie będzie to jednak ,,zwykła procedura wypadkowa”-  jak to jest zazwyczaj. Sprawą ma się zająć sąd. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Policjanci jednak odstąpili od ukarania kierującej mandatem. Został już przygotowany wniosek o ukaranie sprawczyni przez sąd.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.