Czerwone Audi A4 w dniu 2.09.2019 roku wypadło z drogi, dachowało i uderzyło w drzewo. Krośniewska policja zwróci się do starosty z wnioskiem o przeprowadzenie kontroli w szkole nauki jazdy do której uczęszczała kierująca Audi. fot. https://www.facebook.com/osp.bytnica/

  • W miniony poniedziałek na trasie Łochowice-Struga niedaleko Krosna Odrzańskiego doszło do wypadku.

  • W wyniku zdarzenia kierująca i jej pasażer trafili do szpitali. Na szczęście, nic poważnego im się nie stało.


Nie będzie to jednak ,,zwykła procedura wypadkowa"-  jak to jest zazwyczaj. Sprawą ma się zająć sąd. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Policjanci jednak odstąpili od ukarania kierującej mandatem. Został już przygotowany wniosek o ukaranie sprawczyni przez sąd.Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny
Albin Sieczkowski felietonista z działu Felietony
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0