Konkurs Instruktor Roku 2023 rozstrzygnięty

W dniach 2 i 3 czerwca na terenie WORD w Białymstoku odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Instruktor Roku. Zaszczytny tytuł zdobył Michał Cygan z Górnośląskiego Stowarzyszenia Ośrodków Szkolenia. 

Konkurs został rozstrzygnięty na podstawie testu wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Część praktyczna to m.in. bezpieczne wyprowadzenie samochodu z poślizgu,  jazda po łuku z pozycji instruktora z talerzem Stewarta, na którym umieszczona została piłeczka, parkowanie równoległe tyłem z lewej strony oraz udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. W zawodach wzięło udział 50 instruktorów z całej Polski. Ostateczny zwycięzca, Michał Cygan reprezentował Górnośląskie Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia. Firma e-kierowca ufundowała 3 nagrody w postaci rocznego dostępu do vademecum wykładowcy, egzaminu wewnętrznego oraz aplikacji mobilnej ośrodka.