Konkurs BRD rozstrzygnięty

Szkoła Podstawowa w Zielinie i Gimnazjum w Drawsku Pomorskim zwyciężyły w wojewódzkich eliminacjach XXXIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Jednym ze sponsorów nagród dla uczniów było Ogólnopolskie Stowarzyszenie KIEROWCA.PL

W dniach 6-7 maja 2010 r. na terenie Hotelu Panorama w Szczecinie, odbyły się  eliminacje wojewódzkie XXXIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, w których wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Uczestniczyło w nich łącznie 42 drużyny ze wszystkich powiatów województwa zachodniopomorskiego. Zawodnicy rywalizowali o miano najlepszych drużyn i najlepszych zawodników.

I miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych zajęła Szkoła Podstawowa w Zielinie. Puchar wręczyła Pani Maria Borecka – I Zachodniopomorska Wicekurator Oświaty w Szczecinie. Nagrodę wręczył Pan Cezary Tkaczyk – Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie. I miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół gimnazjalnych zajęło Gimnazjum w Drawsku Pomorskim.

II miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych zdobyła Szkoła Podstawowa w Płocicznie, natomiast w klasyfikacji drużynowej szkół gimnazjalnych II miejsce zajął Zespół Szkół w Bornem Sulinowie. Nagrody wręczył Pan Józef Liszczak – Prezes Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Szczecinie.

III miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych zdobyła Szkoła Podstawowa nr 1 w Świdwinie. W klasyfikacji drużynowej szkół gimnazjalnych trzecie najlepszy wynik uzyskało Gimnazjum w Chojnie. Nagrody wręczył Pan Grzegorz Sudakow  -Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

W klasyfikacji indywidualnej  zwyciężyli uczniowie:

1. Ze szkół podstawowych  – Mariusz Dymidów ze Szkoły Podstawowej w Zielinie, który zajął I miejsce, Patryk Dzikowicz ze Szkoły Podstawowej w Płocicznie – II miejsce oraz Konrad Pasik  ze Szkoły Podstawowej w Orzechowie – III miejsce.

2. Ze szkół gimnazjalnych – Mariusz Borowski z Zespołu Szkół w Bornem Sulinowie, który zajął I miejsce, Maciej Słysz z Gimnazjum w Drawsku Pomorskim – II miejsce oraz Michał Rękas z Gimnazjum w Chojnie – III miejsce.

Najlepszym zawodnikiem eliminacji wojewódzkich XXXIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Szczecinie został Mariusz Borowski z Zespołu Szkół w Bornem Sulinowie, któremu puchar wręczyła Pani Izabela Wesołowska – Kośmider Wicestarosta Powiatu Polickiego.

1 komentarz do “Konkurs BRD rozstrzygnięty”

  1. Pingback: 무료웹툰

Dodaj komentarz