Konferencje na Kujawach

wykład

Idea nowoczesnego szkolenia i warunki uzyskania akredytacji – to tematy konferencji, które odbędą się we Włocławku, Toruniu i Bydgoszczy.

Stowarzyszenie KIEROWCA.PL zaprasza wszystkich zainteresowanych na konferencję „Szkoła Jazdy – placówką oświatową”. 17 lutego (czwartek) szkolenie odbędzie się o godz. 14 we włocławskim WORD-zie przy ul. Zielnej 2/4. Następnego dnia (piątek) zaplanowane są dwa spotkania. Najpierw, o godz. 9 w Toruniu (WORD Toruń, ul. Polna 109/111), a o godz. 14 w Bydgodzczy (WORD Bydgoszcz, ul. Wyszyńskiego 54, 85-620 Bydgoszcz).

Specjaliści ze Stowarzyszenia KIEROWCA.PL przedstawią zebranym prezentacje: „Idea nowoczesnego szkolenia teoretycznego” oraz „Zgodność jakości szkoleń z wymaganiami kuratorium oświaty”. Wstęp na konferencję jest wolny. Organizatorzy zapraszają wszystkich instruktorów i właścicieli ośrodków szkolenia.

red.

1 komentarz do “Konferencje na Kujawach”

  1. Pingback: Buy ayahuasca online Malta,

Dodaj komentarz