Świetny czas, doskonała atmosfera, niezwykle inspirujące spotkanie i mnóstwo motywacji do pracy. Od Was. To w skrócie, a bardziej szczegółowo...
Wszystkie prezentacje, oczywiście adresowane do środowiska OSK,  miały jednak uniwersalny charakter, niezależnie od reprezentowanej branży/ specjalizacji zawodowej każdy uczestnik spotkania,  znalazł tam wiele dla siebie. Wystąpienia, rozmowy, reakcje były nasycone treścią, a jednak nikt nie "przynudzał" i udało się utrzymać wzajemne zainteresowanie do samego końca długiego dnia. Razem wystartowaliśmy przecież o 10.15 (kwadrans akademicki- zawsze:), a skończyliśmy o 18.30!

Mam wrażenie wyjątkowości atmosfery i spotkania:

  • wspólnej otwartości dyskusji, zarówno w części oficjalnej, jak i kuluarach konferencji, podczas bankietu wieczorem, nocą i nad ranem;)

  • zainteresowania słuchaczy i nas-prelegentów wszystkimi poruszanymi tematami, a przecież było ich całe spektrum: nowoczesna organizacja i kultura pracy OSK dzięki rozwiązaniom mobilnym BIZ prawko.pl , virtual reality, socjologia zachowań młodzieży, prawo, specjalistyczny język angielski, smart-rewolucja, marketing Google, kształtowanie lojalności klientów, itd.

  • obustronnego zainteresowania: zauważcie, że prelegenci słuchali prezentacji poprzedników i kolejnych mówców, nikt nie wychodził, nie wyjeżdżał wcześniej. Chcieliśmy także jak najwięcej się dowiedzieć o Waszych potrzebach, oczekiwaniach.  Szczerze byliśmy zainteresowani Waszymi opiniami, zdaniem, perspektywami współpracy. Świetne było także to, że tak otwarcie pytaliście. Co dalej? W jaki sposób zamierzamy Was wspierać? Ja po mojej prezentacji odbyłem chyba 2 godziny krótkich rozmów, zaczęliśmy o 18, a skończyliśmy po 21 już w czasie bankietu:)

  • profesjonalizmu organizacji. Byłem na miejscu w czwartek wczesnym popołudniem. Cały zespół Kierowca.pl: marketing team i handlowcy, którzy do późnych godzin nocnych i od wczesnych porannych naprawdę ze szczerym uśmiechem i pasją wspierali się wzajemnie niezależnie od tego, "kto za co był odpowiedzialny". No i dali jeszcze radę w piątek po 19:).

  • Włodzimierz Zientarski: i wszystko jasne:) . Uśmiech, wiedza, wsparcie, anegdoty, klasa prowadzącego, kondycja!


Jutro "dwa słowa" o prezentacjach, pytaniach, wątpliwościach i perspektywach.
Ze swojej strony, a także w imieniu wszystkich prelegentów debiutujących w branży OSK, dziękuję Wam za zaufanie i zainteresowanie.

Do zobaczenia wkrótce,

Szymon Janicki DriveMoreEnglish/ Stowarzyszenie Kierowca.pl

 

 

 
Szymon Janicki felietonista z działu Język angielski dla instruktorów
Shopping Cart
Koszyk jest pusty
Razem
0,00 
0