Konferencja prasowa egzaminatorów i przedstawicieli związków zawodowych

W sobotę 17 września o godzinie 10:00 na konferencji prasowej, egzaminatorzy i przedstawiciele związków zawodowych ogłoszą wspólny plan działań po fiasku rozmów z Ministerstwem Infrastruktury.
Protest egzaminatorów został poparty przez organizacje związkowe działające w Word a w tym momencie chcą się włączyć do zorganizowania legalnej akcji protestacyjnej wspierającej nasze działania, są nimi: Solidarność 80, Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników WORD, Międzyzakładowa organizacja związkowa, związku zawodowego pracowników word, osk i innych podmiotów.
Wszystkie te podmioty będą podejmować decyzję o rozpoczęciu akcji protestacyjnej a przy braku porozumień strajku generalnego.

Konferencja odbędzie się w Warszawie, w sali konferencyjnej (1 piętro) Hotelu Hilton ul. Postępu 7.