W ubiegłym tygodniu w Lesznie (woj. wielkopolskie) kierujący Porsche nie chciał przepuścić pieszej na przejściu dla pieszych. Gdy kobieta zwróciła mu uwagę ten wysiadł z auta i uderzył ją w twarz. Chwilę później kierujący wsiadł do auta i ruszył mimo iż kobieta znajdowała się przed pojazdem. fot. Kadr z filmu Policji.

  • Policja dzień po zdarzeniu przesłuchała poszkodowaną.

  • Na skutek zajścia kobieta doznała lekki obrażeń.

  • 35-letni kierowca Porsche został zatrzymany w miniony poniedziałek w okolicach Andrychowa.


Mężczyzna został już przesłuchany na komendzie i usłyszał trzy zarzuty: znieważenie pokrzywdzonej kobiety, spowodowanie obrażeń ciała poniżej tygodnia, zmuszenie do określonego zachowania i narażenia na niebezpieczeństwo poprzez zepchnięcie kobiety z drogi samochodem.  • Wszystkie bardzo niekulturalne czyny zakwalifikowano jako występki chuligańskie. Kierowcy grozi do 3 lat pozbawienia wolności.


Wiadomo już, że kierowca przyznał się do wszystkiego i wyraził skruchę. Tłumacząc się dodał, że kobieta go sprowokowała.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny
Albin Sieczkowski felietonista z działu Felietony
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0