Od 20 do 21 kwietnia w Hotelu Wodnik koło Bełchatowa odbędzie się dziesiąta ogólnopolska konferencja Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kierowca.pl. Tradycyjnie spotkają się na niej przedstawiciele branży szkolenia kierowców z całej Polski, aby wziąć udział w cyku wykładów dotyczących bieżących problemów rynku.


X Ogólnopolska Konferencja Stowarzyszenia KIEROWCA.PL
dla branży szkoleniowej kandydatów na kierowców i kierowców zawodowych
„Hotel Wodnik”, Słok, k/Bełchatowa, 97-400 Bełchatów


20-21.04.2013


 


W programie konferencji m.in.:


1. Zmiany systemu egzaminowania kandydatów na kierowców (Marcin Ślęzak, Pełnomocnik Dyrektora ds. Jakości Instytutu Transportu Samochodowego).


2. Jak więcej zarabiać na szkoleniach? Optymalizacja kosztów, ekonomika ośrodka, efektywna organizacja pracy (dr Marcin Musiałek, specjalista ds. zarządzania i ekonomiki usług w branży transportowej).


3. ePUAP na usługach OSK. Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej jako narzędzie wspomagające organizację szkoleń kandydatów na kierowców (Robert Kozubek, specjalista ds. technik multimedialnych i projektów informatycznych).


4. E-learning - szansą na innowacyjną edukację nie tylko dla SUPER OSK (Dariusz Piorunkiewicz, specjalista ds. szkoleń oraz nowoczesnych metod kształcenia).


5. Podstawy techniki prowadzenia pojazdu - systemy bezpieczeństwa, jazda defensywna (Adam Knietowski, specjalista jazdy defensywnej, Toruńska Akademia Jazdy).


Ponadto, oprócz wykładów, przewidzieliśmy dla Państwa szereg paneli dyskusyjnych, podczas których będziecie mieli Państwo szansę na zabranie głosu w dyskusji na temat ustawy o kierujących pojazdami i regionalnych różnic w stosowaniu przepisów, czy oceny pierwszych miesięcy stosowania nowych regulacji i największych problemów z nich wynikających.


Na konferencję zostali zaproszeni m.in.:


1. Przedstawiciele Departamentu Transportu Drogowego Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.


2. Przedstawiciele Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.


3. Przedstawiciele Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego.


4. Przedstawiciele Urzędów Miejskich, Urzędów Wojewódzkich i Starostw Powiatowych.


5. Przedstawiciele Krajowego Stowarzyszenia Dyrektorów WORD.


6. Posłowie na Sejm, członkowie Komisji Infrastruktury.


7. Przedstawiciele Instytutu Transportu Samochodowego oraz Inspekcji Transportu Drogowego.


Chęć uczestnictwa w konferencji potwierdzili już: Zbigniew Rynasiewicz (poseł na Sejm RP, przewodniczący Komisji Infrastruktury), Stanisław Żmijan (poseł na Sejm RP, wice przewodniczący Komisji Infrastruktury).


 


Zgłoszenia proszę przesyłać najpóźniej do dnia 12.04.2013. Wszelkie zmiany dotyczące udziału w konferencji


należy zgłaszać do 12.04.2013. W przeciwnym razie koszty konferencji nie podlegają zwrotowi. Ilość miejsc


jest ograniczona, dlatego o udziale w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń.


 


Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konferencji prosimy o wypełnienie potwierdzenia


uczestnictwa i wysłanie go na adres: [email protected] lub fax: 091 441 89 60.


W załączniku znajduje się pełna agenda konferencji oraz formularz uczestnictwa: 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0