KIEROWCA.PL apeluje: bez OC nie ma jazdy! [film]

samochody

– Apelujemy do wszystkich właścicieli samochodów, motocykli, motorowerów – ubezpieczcie się od odpowiedzialności cywilnej – mówi rzecznik prasowy Stowarzyszenia KIEROWCA.PL Rafał Matuszak. – To leży przecież w waszym interesie!

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny uruchomił nowy, automatyczny system wykrywania kierowców, którzy poruszają się po drodze bez wykupionego OC. Od początku roku wysłał do prawie 1,8 tys. posiadaczy pojazdów mechanicznych wezwania o zapłacenie kary lub okazanie aktualnej polisy. Skąd taki pomysł? Szacuje się, że bez obowiązkowego w Polsce OC jeździ w Polsce aż 200 tys. pojazdów.

Co na to KIEROWCA.PL? Obejrzyjcie film.

2 komentarze do “KIEROWCA.PL apeluje: bez OC nie ma jazdy! [film]”

  1. Pingback: รับทำเว็บไซต์ WordPress

  2. Pingback: cat888

Dodaj komentarz