Kamil z Bolesławca nowym kursantem akcji Prawko na Start! – Fakty OSK

Dzięki pomocy kursantów strony prawko.pl szansę na uzyskanie prawa jazdy kategorii B otrzymała kolejna osoba.

Kamil jest już ósmym beneficjentem akcji organizowanej przez Fundację Prawko na Start. Dzięki zbiórce online, osoby z domu dziecka oraz rodzin zastępczych otrzymują możliwość realizacji kursu teoretycznego prawa jazdy na kategorię B. Kamil rozpoczął kurs 6 listopada w OSK 2xTAK w Bolesławcu. Nie byłoby to możliwe gdyby nie wsparcie kursantów uczestniczących w wykładach prawko.pl, którzy bardzo licznie i hojnie zasilili konto Fundacji. Dzięki temu w rzeczywistym wymiarze wyrównywane są szanse młodych ludzi, dotkniętych przez los już na pierwszym etapie życia. Korzystając z materiałów prawko.pl Kamil samodzielnie przygotowuje się do zdania państwowego egzaminu teoretycznego. Trzymamy kciuki i czekamy na rozpoczęcie przez niego zajęć praktycznych. W akcji dotychczas wzięli udział: Oliwia, Nikola, Dominika, Damian, Nikola, Bartosz i Andżelika.