Już w sprzedaży: ADR dla wykładowców

ADR dla wykładowców

Vademecum Wykładowcy SPS ADR to kompleksowe rozwiązanie dla ośrodków szkolących kierowców zawodowych w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych.

Vademecum to kompendium wiedzy, będące uzupełnieniem najnowszego podręcznika „Kurs ADR 2011-2013”. Dzięki niemu wykładowca ma dostęp do wszystkich materiałów niezbędnych w przygotowaniu kolejnych wykładów. Vademecum pomaga także prowadzić zajęcia w ciekawszy i zarazem uporządkowany sposób.

Szkolenie multimedialne obejmuje dwie płyty DVD, na których znajdują się cztery kompletne kursy:
kurs podstawowy ADR (cztery spotkania),
kurs specjalistyczny – Klasa 1 cysterny (dwa spotkania),
kurs specjalistyczny – Klasa 2 materiały wybuchowe (jedno spotkanie)
kurs specjalistyczny – materiały promieniotwórcze (jedno spotkanie).

Poszczególne kursy ułożone są w logikę spotkań (w sumie osiem spotkań), aby umożliwić kursantowi liniową realizację materiału, zagadnienie po zagadnieniu. Spotkania podzielone są na 30 tematów w pełni wyczerpujących tematykę szkolenia kierowców w zakresie zdobycia uprawnień na przewóz towarów niebezpiecznych (wymagany w ustawie wobec osób chcących ubiegać się o uprawnienia w przewozie towarów niebezpiecznych).

Przed każdym z 30 tematów zawarty jest wstęp wraz z podstawą prawną regulującą opisywany dział. Po każdym z 30 tematów prezentowane są pytania kontrolne weryfikujące zdobytą wiedzę, ich łączna liczba to 150.

– Vademecum uwzględnia obecne trendy w szkolnictwie i nowoczesne sposoby nauczania. Cały zakres czterech kursów znajduje się na dwóch płytach DVD. Każde z omawianych zagadnień teoretycznych zilustrowane jest odpowiednią grafiką. W sumie stworzyliśmy ponad 1,4 tys. zdjęć, schematów i dokumentów. Każdy ze slajdów jest omówiony przez lektora. To 13 godzin nagrań – mówi Paweł Wechmann, odpowiedzialny za przygotowanie wydawnictwa. – Vademecum daje możliwość zapoznania się z niektórymi zagadnieniami, z którymi niekoniecznie kierowcy spotykają się na co dzień.

Vademecum jest niezwykle proste w obsłudze – wykłady mogą być prowadzone przy użyciu odtwarzacza DVD lub komputera. Dużym atutem Vademecum jest jego autor – Norbert Świderek, wieloletni praktyk w szkoleniu kierowców i ekspert ds. transportu towarów niebezpiecznych. Uczestnicy kursów prowadzonych z wykorzystaniem Vademecum mogą utrwalać swoją wiedzę, dzięki spójnemu z nim podręcznikowi (treści kursów odpowiadają układowi z podręcznika SPS ADR2) i kursowi e-learningowemu (na stronie www.e-kierowca.pl). Podręcznik, Vademecum i kurs e-learningowy uzupełniają się oraz mają jednolitą szatę graficzną, układ treści i odwołania do przepisów.

 

Vademecum SPS ADR2 oraz podręcznik można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego (www.sklep.kierowca.pl) lub telefonicznie: 91 441 89 51 oraz

512 206 628 Tomasz Borowski (zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, pomorskie),

500 100 123 Dawid Zagajewski (dolnośląskie, opolskie, śląskie, łódzkie),

515 106 618 Paweł Lizurek (kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie, podkarpackie, małopolskie)

 

5 komentarzy do “Już w sprzedaży: ADR dla wykładowców”

  1. Pingback: mars og strain

  2. Pingback: fiwfans

  3. Pingback: DevOps Services

  4. Pingback: top article

  5. Pingback: ติดเน็ตบ้าน AIS

Dodaj komentarz