Język angielski dla instruktorów i egzaminatorów: nowy cykl artykułów!

Zapraszamy na nowy cykl artykułów w ramach projektu: DRIVE MORE ENGLISH

DRIVE MORE ENGLISH to program nauki języka angielskiego dla instruktorów nauki jazdy i egzaminatorów, opracowany na podstawie wielu lat doświadczeń w tworzeniu materiałów dydaktycznych dla ośrodków szkolenia kierowców i specjalistów innych branż (min. piloci, lekarze, prawnicy).

Coraz więcej kandydatów na kierowców Polsce  to obcokrajowcy. Nie tylko obywatele Ukrainy i Rosji, ale także goście z Indii, Wietnamu i innych krajów Dalekiego Wschodu. Także studiujący w Polsce mieszkańcy państw „starej” Unii Europejskiej. Ten trend nie tylko utrzyma się w najbliższych latach, a wręcz wzrośnie! Polskie uniwersytety i prywatne instytucje edukacyjne już w tej chwili przekonują do studiowania w Polsce młodzież z Ameryki Południowej.

Portal szkola-jazdy.pl patronem medialnym projektu DRIVE MORE ENGLISH

Dla szkola-jazdy.pl zawsze ważne było wspieranie branży OS/OSK w zakresie poszerzania wiedzy i zdobywania nowych kompetencji. Dlatego z wielką radością, kilka razy w tygodniu, publikować będziemy materiały poświęcone nauce języka angielskiego.

Co charakteryzuje DRIVE MORE ENGLISH?

Nauka w standardzie DRIVE MORE ENGLISH umożliwi Ci:

  • wyróżnienie oferty Twojego Ośrodka, dzięki wprowadzeniu do programu kursu w języku angielskim,
  • nabycie niezbędnych komunikacyjnych umiejętności zawodowych w języku angielskim,
  • komfort korzystania z e-learningu: sam decydujesz kiedy się uczysz, w dowolnym miejscu,
  • wygodne przerobienie krótkich modułów lekcyjnych, wystarczy 5-10 minut,
  • skoncentrowanie się wyłącznie na języku angielskim potrzebnym Ci na co dzień w sytuacjach zawodowych,
  • poznanie charakterystyki komunikacyjnej osób pochodzących z krajów Dalekiego Wschodu: unikniesz dzięki temu dwuznaczności i niezamierzonych kłopotliwych sytuacji.

Zapraszamy do wspólnej nauki!

Już we wtorek 23.10.2018 o godz. 18:00 pierwszy webinar z cyklu DRIVE MORE ENGLISH. Zaprezentujemy system DRIVE MORE ENGLISH oraz pokazową lekcję.

Zapraszamy do rejestracji.

Liczba miejsc jest ograniczona!

 

Dodaj komentarz