Język angielski dla instruktorów i egzaminatorów: nowy cykl artykułów!

Zapraszamy na nowy cykl artykułów w ramach projektu: DRIVE MORE ENGLISH

DRIVE MORE ENGLISH to program nauki języka angielskiego dla instruktorów nauki jazdy i egzaminatorów, opracowany na podstawie wielu lat doświadczeń w tworzeniu materiałów dydaktycznych dla ośrodków szkolenia kierowców i specjalistów innych branż (min. piloci, lekarze, prawnicy).

Coraz więcej kandydatów na kierowców Polsce  to obcokrajowcy. Nie tylko obywatele Ukrainy i Rosji, ale także goście z Indii, Wietnamu i innych krajów Dalekiego Wschodu. Także studiujący w Polsce mieszkańcy państw “starej” Unii Europejskiej. Ten trend nie tylko utrzyma się w najbliższych latach, a wręcz wzrośnie! Polskie uniwersytety i prywatne instytucje edukacyjne już w tej chwili przekonują do studiowania w Polsce młodzież z Ameryki Południowej.

Portal szkola-jazdy.pl patronem medialnym projektu DRIVE MORE ENGLISH

Dla szkola-jazdy.pl zawsze ważne było wspieranie branży OS/OSK w zakresie poszerzania wiedzy i zdobywania nowych kompetencji. Dlatego z wielką radością, kilka razy w tygodniu, publikować będziemy materiały poświęcone nauce języka angielskiego.

Co charakteryzuje DRIVE MORE ENGLISH?

Nauka w standardzie DRIVE MORE ENGLISH umożliwi Ci:

  • wyróżnienie oferty Twojego Ośrodka, dzięki wprowadzeniu do programu kursu w języku angielskim,
  • nabycie niezbędnych komunikacyjnych umiejętności zawodowych w języku angielskim,
  • komfort korzystania z e-learningu: sam decydujesz kiedy się uczysz, w dowolnym miejscu,
  • wygodne przerobienie krótkich modułów lekcyjnych, wystarczy 5-10 minut,
  • skoncentrowanie się wyłącznie na języku angielskim potrzebnym Ci na co dzień w sytuacjach zawodowych,
  • poznanie charakterystyki komunikacyjnej osób pochodzących z krajów Dalekiego Wschodu: unikniesz dzięki temu dwuznaczności i niezamierzonych kłopotliwych sytuacji.

Zapraszamy do wspólnej nauki!

Już we wtorek 23.10.2018 o godz. 18:00 pierwszy webinar z cyklu DRIVE MORE ENGLISH. Zaprezentujemy system DRIVE MORE ENGLISH oraz pokazową lekcję.

Zapraszamy do rejestracji.

Liczba miejsc jest ograniczona!

 

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.